Oferta Pracy – prowadzący warsztaty (PES)

27 stycznia, 2022 Uncategorized 0

Instytut Dygasińskiego ogłasza nabór na stanowiska Instruktor prowadzącego zajęcia z uczestnikami projektu JESIEŃ W KOLORZE SŁOŃCA! Osi priorytetowej: RPSW.09.00.00 Włączenie społeczne i walka z ubóstwem, Działania: RPSW.09.02.00 Ułatwienie dostępu do wysokiej jakości usług społecznych i zdrowotnych, Poddziałania: RPSW.09.02.01 Rozwój wysokiej jakości usług społecznych. Regionalny Program Operacyjny Województwa Świętokrzyskiego 2014-2020, Europejski Fundusz Społeczny.

Ponowne ogłoszenie na wolne stanowiska pracy

Podmioty Ekonomii Społecznej mają pierwszeństwo w naborze

Wymagania: ,

doświadczenie

Zakres obowiązków na stanowisku Instruktora Warsztatów:

  • prowadzenie warsztatów w części wykładowej (teoretycznej) oraz praktycznej
  • kompletowanie dokumentacji potwierdzającej realizację zajęć,
  • składanie wymaganych sprawozdań

Warunki zatrudnienia:

  • Umowa zlecenie

Wykaz tematyczny warsztatów:

  • Warsztaty Gimnastyczne (16 h/mies.)
  • Warsztaty z Pierwszej Pomocy (18 h/rok)
  • Warsztaty Pszczelarskie (8 h/mies.)

Kandydat przystępujący do konkursu powinien złożyć następujące dokumenty:

  • CV
  • Ofertę z zaproponowaną ceną
  • zaświadczenia a także inne dokumenty świadczące o nabytych kwalifikacjach  i umiejętnościach lub referencje,
  • oświadczenie kandydata o niekaralności za przestępstwa popełnione umyślnie, w tym przestępstwo skarbowe,
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych  dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych,

Kryterium wyboru oferty

Wybór oferty dokonywany jest w oparciu spełnienie wymogów formalnych.

Forma i termin składania ofert:

Wymagane dokumenty należy przesłać lub dostarczyć osobiście do biura Fundacji na adres:
 Nowa Wieś 113, 28 – 362 Nagłowice do dnia 14.02.2022r. do godz. 15:00.  Zamkniętą kopertę należy opatrzyć dopiskiem:  Instytut Dygasińskiego  dotyczy naboru na INSTRUKTORA w projekcie Jesień w Kolorze Słońca. www.bazakonkurencyjnosci.funduszeeuropejskie.gov.pl/ogloszenia/90133

Aplikacje, które wpłyną po wyżej określonym terminie, nie będą rozpatrywane. Instytut Dygasińskiego nie będzie zwracać nadesłanych ofert.

Zasady konkursu: Kandydaci, którzy spełnią kryteria formalne zostaną zaproszeni drogą telefoniczną
na rozmowy kwalifikacyjne. Rozmowy te odbędą się od 21.02.2022r. w biurze Instytutu Dygasińskiego. Po rozmowach wybrana osoba zostanie zaproszona do podpisania umowy